Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze

ul. Zjednoczenia 104
65-120 Zielona Góra
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 8:00–16:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 8:00–17:00
wt .– pt. 8:00–16:00

tel.: (+48 68) 411 96 00
fax: (+48 68) 411 96 12
e-mail: zielonagora@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Tomasz Lewandowski

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 68) 411 96 00
e-mail: t.lewandowski@amw.com.pl

Anetta Błaszczyk-Machowska

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 68) 411 96 00
e-mail: a.blaszczyk@amw.com.pl

Marketing i PR

Paulina Paluszkiewicz

Inspektor

tel.: (+48 68) 411 96 14
e-mail: p.paluszkiewicz@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 68 411 96 92
e-mail: zielonagora@amw.com.pl

Dział Nieruchomości

Adam Linkiewicz

Kierownik Działu

tel.: (+48 68) 411 96 40
e-mail: a.linkiewicz@amw.com.pl

Aleksandra Rau

Starszy specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 41
e-mail: a.rau@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Jarosław Białoskórski

Specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 66
e-mail: j.bialoskorski@amw.com.pl

Małgorzata Szuniewicz

Specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 69
e-mail: m.szuniewicz@amw.com.pl

Dział Zakwaterowania

Aneta Kłapoć

Główny specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 32
e-mail: a.klapoc@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

tel.: 68 411 96 21 do 26

Zakwaterowanie w internacie

tel.: 68 411 96 24, 68 411 96 28

Świadczenie mieszkaniowe

tel.: 68 411 96 30 do 31

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 68 411 96 30 do 31

Opłaty za używanie lokalu

tel.: 68 411 96 32 do 36

Dział Windykacji

Dorota Dąbrowska

Starszy specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 88
e-mail: d.dabrowska@amw.com.pl

Dział Inwestycji i Remontów

Małgorzata Rakowska

Kierownik Działu

tel.: (+48 68) 411 96 61
e-mail: m.rakowska@amw.com.pl

Jerzy Jastrzębski

Główny specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 52
e-mail: j.jastrzebski@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY
Informacja