Oddział Regionalny AMW w Szczecinie

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Szczecinie

ul. Potulicka 2
70-952 Szczecin
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:30–17:00
wt .– pt. 7:30–15:30

tel.: (+48 91) 447 20 00, 447 20 02
fax: (+48 91) 488 74 95
e-mail: szczecin@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Monika Kieliszak

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 91) 447 20 00
e-mail: m.kieliszak@amw.com.pl

Magdalena Maniurska-Hummel

p.o. Zastępcy Dyrektora

tel.: (+48 91) 447 20 00
fax: (+48 91) 488 74 95
e-mail: m.maniurska@amw.com.pl

Ryszard Bindas

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 91) 447 20 02
e-mail: r.bindas@amw.com.pl

Ewa Pieńkowska

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 91) 447 20 00
e-mail: e.pienkowska@amw.com.pl

Marketing i PR

Dorota Sypniewska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 21 22
fax: (+48 91) 488 74 95
e-mail: d.sypniewska@amw.com.pl

Jarosław Nadzieja

Starszy specjalista

tel.: (+48 91) 447 21 21
fax: (+48 91) 488 74 95
e-mail: j.nadzieja@amw.com.pl

Izabela Kaczmarska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 30
e-mail: i.kaczmarska@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

Maria Grodecka

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 21 00

Dział Nieruchomości

Dorota Miller

Kierownik Działu

tel.: (+48 91) 447 20 08
e-mail: d.miller@amw.com.pl

Teresa Wawrzyniak

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 26
e-mail: t.wawrzyniak@amw.com.pl

Alicja Samburska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 40
e-mail: a.samburska@amw.com.pl

Lucjan Wójtowicz

Starszy specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 28
e-mail: l.wojtowicz@amw.com.pl

Elżbieta Ciećwierska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 29
e-mail: e.ciecwierska@amw.com.pl

Agnieszka Soroka

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 25
e-mail: a.soroka@amw.com.pl

Eliza Koclejda

Starszy specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 23
e-mail: e.koclejda@amw.com.pl

Wioletta Łatosz

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 27
e-mail: w.latosz@amw.com.pl

Beata Stemplowska

Główny specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 24
e-mail: b.stemplowska@amw.com.pl

Robert Wacław

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 34
e-mail: r.waclaw@amw.com.pl

Bożena Kwiecień

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 21
e-mail: b.kwiecien@amw.com.pl

Marzena Towalska

Inspektor

tel.: (+48 91) 447 20 33
e-mail: m.towalska@amw.com.pl

Iwona Kucharska-Ślusarek

Główny specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 37
e-mail: i.slusarek2@amw.com.pl

Sylwia Gołąbek

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 35
e-mail: s.golabek@amw.com.pl

Anna Falatyn

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 20
e-mail: a.falatyn@amw.com.pl

Urszula Stankowska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 36
e-mail: u.stankowska@amw.com.pl

Marcin Walczyński

Główny specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 22
e-mail: m.walczynski@amw.com.pl

Mariusz Piotrowski

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 32
e-mail: m.piotrowski@amw.com.pl

Dariusz Stopczyński

Starszy inspektor

tel.: (+48 91) 447 20 41
e-mail: d.stopczynski@amw.com.pl

Jadwiga Piórkowska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 38
e-mail: j.piorkowska@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Tomasz Żytniak

Kierownik Działu

tel.: (+48 91) 447 20 09
fax: (+48) 261 452 096
e-mail: t.zytniak@amw.com.pl

Piotr Kępa

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 54
fax: (+48) 261 452 096
e-mail: p.kepa@amw.com.pl

Damian Ewicz

Starszy specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 52
fax: (+48) 261 452 096
e-mail: d.ewicz@amw.com.pl

Kamila Orzechowska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 55
fax: (+48) 261 452 096
e-mail: k.orzechowska@amw.com.pl

Tadeusz Szpaczek

Inspektor

tel.: (+48 91) 447 20 53
fax: (+48) 261 452 096
e-mail: t.szpaczek@amw.com.pl

Wiesław Kubiak

Starszy specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 50
fax: (+48) 261 452 096
e-mail: w.kubiak@amw.com.pl

Dział Zakwaterowania

Magdalena Czekała-Sitek

p.o. Kierownika

tel.: (+48 91) 447 20 10

Michał Walkowiak

Starszy specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 71

Ewa Masłowska

Inspektor

tel.: (+48 91) 447 20 64

Dział Windykacji

Michał Pasławski

Kierownik Działu

tel.: (+48 91) 447 20 12

Anna Korban

Główny specjalista

tel.: (+48 79) 447 21 37

Aleksanda Jończak

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 21 38

Dział Finansowo-Księgowy

Magdalena Stasiów

Kierownik Działu

tel.:

Marzena Suwalska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 85

Małgorzata Spychalska

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 20 87

Dział Inwestycji i Remontów

Mirosław Domkow

Kierownik Działu

tel.: (+48 91) 447 20 11

Krzysztof Jastrzębski

Główny specjalista

tel.: (+48 91) 447 21 63

Grzegorz Walasiak

Specjalista

tel.: (+48 91) 447 21 57

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY