Oddział Regionalny AMW w Lublinie

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Lublinie

ul. Łęczyńska 1
20-309 Lublin
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:30–17:00
wt .– pt. 7:30–15:30

tel.: (+48 81) 474 61 00
fax: (+48 81) 474 61 23
e-mail: lublin@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946-00346

Kierownictwo Oddziału

Marek Kociubiński

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 81) 474 61 00
e-mail: m.kociubinski@amw.com.pl

Agnieszka Plewik

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 81) 474 61 00
e-mail: a.plewik@amw.com.pl

Andrzej Figura

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 81) 474 61 00
e-mail: a.figura@amw.com.pl

Marketing i PR

Sylwia Kostrzewa

Specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 64
e-mail: s.kostrzewa@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

tel.: (+48 81) 474 61 62
e-mail: lublin@amw.com.pl

Dział Nieruchomości

Małgorzata Radzka

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474-61-11
e-mail: m.radzka@amw.com.pl

Hanna Księska

Specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 26
e-mail: h.ksieska@amw.com.pl

Piotr Tomczak

Główny specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 78
e-mail: p.tomczak@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Andrzej Kawałek

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474 61 60
e-mail: a.kawalek@amw.com.pl

Przemysław Kawiak

Specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 61
e-mail: p.kawiak@amw.com.pl

Dział Zakwaterowania

Renata Lewczuk

Główny specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 10
e-mail: r.lewczuk@amw.com.pl

Elżbieta Karczmarek

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474 61 04
e-mail: e.karczmarek@amw.com.pl

Zbigniew Stanisławski

Główny specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 05
e-mail: z.stanislawski@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

tel.: 81 474 61 42, 474 61 47, 474 61 53

Zakwaterowanie w internacie

tel.: 81 474 61 09, 474 61 25

Świadczenie mieszkaniowe

tel.: 81 474 61 44

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 81 474 61 10

opłaty za używanie lokalu

tel.: 81 474 61 40, 474 61 51

Dział Windykacji

Mirosław Chrzan

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474 61 18
e-mail: m.chrzan@amw.com.pl

Dział Inwestycji i Remontów

Mariusz Krzysztofiak

p.o. Kierownika

tel.: (+48 81) 474 61 06
e-mail: m.krzysztofiak@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY