Oddział Regionalny AMW w Krakowie

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Krakowie

Montelupich 3
31-155 Kraków
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:30–17:00
wt .– pt. 7:30–15:00

tel.: (+48 12) 211 40 01
fax: (+48 12) 211-40-05
e-mail: krakow@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Przemysław Wierzba

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48) 12 211-40-01
fax: (+48) 12 211-40-05
e-mail: p.wierzba@amw.com.pl

Władysław Dall

Zastępca Dyrektora

tel.: +48 (12) 211-40-04
fax: +48 (12) 211-40-05
e-mail: w.dall@amw.com.pl

Marketing i PR

Michał Pyzik

Starszy specjalista

tel.: +48 (12) 211-40-23
fax: +48 (12) 211-40-05
e-mail: m.pyzik@amw.com.pl

Małgorzata Chwał

Starszy specjalista

tel.: (+48 12) 211-40-20
fax: (+48 12) 211-40-05
e-mail: m.chwal@amw.com.pl

Sekretariat

Paulina Gorzkowska

tel.: (+48 12) 211 40 01
fax: (+48 12) 211-40-05
e-mail: krakow@amw.com.pl

Dział Nieruchomości

Henryk Wroński

Kierownik Działu

tel.: +48 (12) 211-40-70
fax: +48 (12) 211-40-05
e-mail: h.wronski@amw.com.pl

Izabella Pałka

Starszy specjalista

tel.: (+48 12) 211-40-67
fax: (+48 12) 211-40-05
e-mail: i.palka1@amw.com.pl

Małgorzata Bojda

Starszy specjalista

tel.: (+48 12) 211-40-68
fax: (+48 12) 211-40-05
e-mail: m.bojda@amw.com.pl

Dział Gospodarki Mieniem Ruchomym

Stanisław Nowak

Kierownik Działu

tel.: +48 (12) 211-41-41
fax: +48 (12) 211-40-05
e-mail: s.nowak@amw.com.pl

Edward Berchard

Starszy specjalista

tel.: +48 (12) 211-41-42
fax: +48 (12) 211-40-05
e-mail: e.berchard@amw.com.pl

Jerzy Janczyk

Starszy specjalista

tel.: +48 (12) 211-41-44
fax: +48 (12) 211-40-05
e-mail: j.janczyk@amw.com.pl

Dział Zakwaterowania

Hanna Kohut

Kierownik Działu

tel.: +48 12 211 41 00
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: h.kohut@amw.com.pl

Katarzyna Motulewicz

Specjalista

tel.: +48 12 211 41 14
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: k.motulewicz@amw.com.pl

Bożena Węgrzyn

Specjalista

tel.: +48 12 211 41 06
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: b.wegrzyn@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

tel.: 12 211 41 10, 211 41 11, 211 41 12

Zakwaterowanie w internacie

tel.: 12 211 41 08, 211 41 18

Świadczenie mieszkaniowe

tel.: 12 211 41 14, 211 41 15, 211 41 16, 211 41 17, 211 41 20

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 12 211 41 13

Opłaty za używanie lokalu

tel.: 12 211 41 04, 211 41 05, 211 41 06

Dział Windykacji

Cezary Pajek

Kierownik Działu

tel.: +48 12 211 41 30
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: c.pajek@amw.com.pl

Adam Gąsiorek

Starszy specjalista

tel.: +48 12 211 41 36
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: a.gasiorek@amw.com.pl

Agnieszka Ćwiklik

Starszy specjalista

tel.: +48 12 211 41 32
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: a.cwiklik@amw.com.pl

Dział Inwestycji i Remontów

Tomasz Nowokuński

Kierownik Działu

tel.: +48 12 211 40 80
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: t.nowokunski@amw.com.pl

Tadeusz Jasek

Główny specjalista

tel.: +48 12 211 40 81
fax: +48 12 211 40 05
e-mail: t.jasek@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY