Oddział Regionalny AMW w Gdyni

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Gdyni

ul. M. Curie Skłodowskiej 19
81-231 Gdynia
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 9:00–17:00
wt .– pt. 8:00–16:00

tel.: (+48) 58 501 88 00
fax: (+48) 58 690 87 01
e-mail: gdynia@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Danuta Sikora

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 58) 690 87 00
e-mail: d.sikora@amw.com.pl

Magda Jastrzembska

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 58) 690 87 00
e-mail: m.jastrzembska@amw.com.pl

Krzysztof Strugała

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 58) 690 87 00
e-mail: k.strugala@amw.com.pl

Dział ds. Marketingu i PR

Joanna Pogorzelska

Starszy specjalista

tel.: (+48 58) 501 88 14
tel. kom.: 693 550 180
e-mail: j.pogorzelska@amw.com.pl

Milena Wyszyńska

Specjalista

tel.: (+48 58) 690 87 84
e-mail: m.wyszynska@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

Roma Freda-Libera

Starszy inspektor

tel.: (+48 58) 501 88 00
e-mail: gdynia@amw.com.pl

godziny pracy

pon. 9.00–17.00 wt. - pt. 8.00–16.00

Dział ds. Nieruchomości

Katarzyna Kaczmarek

Kierownik Działu

tel.: (+48 58) 690 87 19
e-mail: k.kaczmarek@amw.com.pl

Jacek Budny

Główny specjalista

tel.: (+48 58) 501 88 01
e-mail: j.budny@amw.com.pl

Dział ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym

Wojciech Dudek

Kierownik Działu

tel.: (+48 58) 501 88 10
e-mail: w.dudek@amw.com.pl

Piotr Wysocki

Specjalista

tel.: (+48 58) 501 88 08
e-mail: p.wysocki@amw.com.pl

Dział ds. Zakwaterowania

Gabriela Budzyńska

Kierownik Działu

tel.: (+48 58) 690 87 37
e-mail: g.budzynska@amw.com.pl

Elżbieta Rainko-Raikowska

Główny specjalista

tel.: (+48 58) 690 87 24
e-mail: e.raikowska@amw.com.pl

Marta Nowakowska

Główny specjalista

tel.: (+48 58) 690 87 87
e-mail: m.nowakowska@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

tel.: 58 690 87 12, 690 87 85

Zakwaterowanie w internacie

tel.: 58 690 87 61, 690 87 24

Świadczenie mieszkaniowe

tel.: 58 690 87 88, 690 87 87

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 58 690 87 36

Opłaty za używanie lokalu

tel.: 58 690 87 66, 690 87 77, 690 87 68, 690 87 56

Dział ds. Inwestycji i Remontów

Magdalena Winkel

p.o. Kierownika

tel.: (+48 58) 690 87 30
e-mail: m.winkel@amw.com.pl

Katarzyna Iwanowska

Starszy specjalista

tel.: (+48 58) 690 87 31
e-mail: k.iwanowska@amw.com.pl

Dział ds. Windykacji

Mariusz Federowicz

Kierownik Działu

tel.: (+48 58) 690 87 73
e-mail: m.federowicz@amw.com.pl

Justyna Romankiewicz

Główny specjalista

tel.: (+48 58) 690 87 41
e-mail: j.romankiewicz@amw.com.pl

Marcin Witkowski

Starszy specjalista

tel.: (+48 58) 690 87 79
e-mail: m.witkowski@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce.

X Zamknij
PRZEJDŹ DO ANKIETY