Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze

Wyznacz trasę dojazdu
Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze

Oddział Regionalny AMW w Zielonej Górze

ul. Zjednoczenia 104
65-120 Zielona Góra
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:30–15:30
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:30–17:00
wt .– pt. 7:30–15:30

tel.: (+48) 68 411 96 00
fax: (+48) 68 411 96 12
e-mail: zielonagora@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946

Kierownictwo Oddziału

Magdalena Maniurska-Hummel

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 68) 411 96 00
e-mail: m.maniurska@amw.com.pl

Anetta Błaszczyk-Machowska

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 68) 411 96 00
e-mail: a.blaszczyk@amw.com.pl

Dział ds. Marketingu i PR

Anna Chodkiewicz

Starszy specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 15
e-mail: a.chodkiewicz@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

tel.: +48 68 411 96 92
e-mail: zielonagora@amw.com.pl

Dział ds. Nieruchomości

Adam Linkiewicz

Kierownik Działu

tel.: (+48 68) 411 96 40
e-mail: a.linkiewicz@amw.com.pl

Aleksandra Rau

Główny specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 41
e-mail: a.rau@amw.com.pl

Dział ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym

Jarosław Białoskórski

Kierownik

tel.: (+48 68) 411 96 66
e-mail: j.bialoskorski@amw.com.pl

Małgorzata Szuniewicz

Specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 69
e-mail: m.szuniewicz@amw.com.pl

Dział ds. Zakwaterowania

Aneta Kłapoć

Główny specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 32
e-mail: a.klapoc@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

tel.: 68 411 96 21 do 26

Zakwaterowanie w internacie

tel.: 68 411 96 24, 68 411 96 28

Świadczenie mieszkaniowe

tel.: 68 411 96 30 do 31

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 68 411 96 30 do 31

Opłaty za używanie lokalu

tel.: 68 411 96 32 do 36

Dział ds. Inwestycji i Remontów

Małgorzata Rakowska

Kierownik Działu

tel.: (+48 68) 411 96 61
e-mail: m.rakowska@amw.com.pl

Mirosław Sacha

Główny specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 51
e-mail: m.sacha@amw.com.pl

Dział ds. Windykacji

Ryszard Czekajło

Kierownik

tel.: (+48 68) 411 96 85
e-mail: r.czekajlo@amw.com.pl

Dorota Dąbrowska

Główny specjalista

tel.: (+48 68) 411 96 88
e-mail: d.dabrowska@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję
PRZEJDŹ DO ANKIETY