Oddział Regionalny AMW w Lublinie

Oddział Regionalny AMW w Lublinie

Oddział Regionalny AMW w Lublinie

ul. Łęczyńska 1
20-309 Lublin
Polska

Godziny pracy:
pon. – pt. 7:00–17:00
Biuro Obsługi Klienta:
pon. 7:30–17:00
wt .– pt. 7:30–15:30

tel.: (+48) 81 474 61 63
fax: (+48) 81 474 61 23
e-mail: lublin@amw.com.pl

NIP: PL 526-10-38-122

REGON: 011263946-00346

Kierownictwo Oddziału

Marek Kociubiński

Dyrektor Oddziału

tel.: (+48 81) 474 61 00
e-mail: m.kociubinski@amw.com.pl

Jarosław Kwasek

Zastępca Dyrektora

tel.: (+48 81) 474 61 00
e-mail: j.kwasek@amw.com.pl

Sekretariat

Lucyna Dąbrowska

tel.: (+48) 81 474 61 00
e-mail: lublin@amw.com.pl

Stacjonarny Punkt Sprzedaży

Beata Samborska

Starszy inspektor

tel.: (+48) 81 474 6175
e-mail: b.samborska@amw.com.pl

Katarzyna Łańcucka

Specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 22
e-mail: k.lancucka@amw.com.pl

Dział ds. Marketingu i PR

Małgorzata Skrzypek

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474 61 79
e-mail: m.skrzypek@amw.com.pl

Karolina Mirosław

Starszy inspektor

tel.: (+48 81) 474 61 64
e-mail: k.miroslaw@amw.com.pl

Biuro Obsługi Klienta

tel.: (+48 81) 474 61 63
e-mail: lublin@amw.com.pl

Dział ds. Nieruchomości

Małgorzata Radzka

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474-61-11
e-mail: m.radzka@amw.com.pl

Hanna Księska

Starszy specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 26
e-mail: h.ksieska@amw.com.pl

Marzena Cebera

Specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 21
e-mail: m.cebera@amw.com.pl

Piotr Tomczak

Główny specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 78
e-mail: p.tomczak@amw.com.pl

Wojciech Skubisz

Specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 20
e-mail: w.skubisz@amw.com.pl

Dział ds. Gospodarki Mieniem Ruchomym

Agnieszka Plewik

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474 61 03
e-mail: a.plewik@amw.com.pl

Maciej Czeńczyk

Główny specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 17
e-mail: m.czenczyk@amw.com.pl

Przemysław Kawiak

Główny specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 61
e-mail: p.kawiak@amw.com.pl

Dział ds. Zakwaterowania

Renata Lewczuk

Główny specjalista

tel.: (+48 81) 474 61 10
e-mail: r.lewczuk@amw.com.pl

Elżbieta Karczmarek

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474 61 04
e-mail: e.karczmarek@amw.com.pl

Przydział kwatery/lokalu mieszkalnego

tel.: 81 474 61 42, 474 61 47, 474 61 53

Zakwaterowanie w internacie

tel.: 81 474 61 09, 474 61 25

Świadczenie mieszkaniowe

tel.: 81 474 61 44

Odprawa mieszkaniowa

tel.: 81 474 61 10

Opłaty za używanie lokalu

tel.: 81 474 61 40

Dział ds. Inwestycji i Remontów

Mariusz Krzysztofiak

p.o. Kierownik

tel.: (+48 81) 474 61 06
e-mail: m.krzysztofiak@amw.com.pl

Dział ds. Windykacji

Mirosław Chrzan

Kierownik Działu

tel.: (+48 81) 474 61 18
e-mail: m.chrzan@amw.com.pl

...

TA STRONA UŻYWA COOKIE. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.

Akceptuję
PRZEJDŹ DO ANKIETY